USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Sdesign Paraty Hotel Paraty Sdesign Paraty Hotel Paraty Pousada Estrela de Paraty Parati Sdesign Paraty Hotel Parati Ελληνικά עברית Sdesign Paraty Hotel Parati 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Sdesign Paraty Hotel Paraty Pousada Estrela de Paraty Paraty Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Sdesign Paraty Hotel

ex. Hotel Pousada Das Canoas

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Sdesign Paraty Hotel 5*

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

 Πάρκινγκ

Υπηρεσία παρκαδόρου

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Θερμαινόμενη πισίνα

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Κατάδυση

Ελεύθερη κατάδυση

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

Σολάριουμ

Τουρκικό λουτρό

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

Μασάζ σε όλο το σώμα

Μασάζ κεφαλής

Μασάζ πλάτης

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών


Το Sdesign Paraty Hotel 5 αστέρων, 600 μέτρα από το Μουσείο Ιερής Τέχνης της Paraty, προσελκύει τους πελάτες με βεράντα στον ήλιο και ηλιόλουστη βεράντα.

ΚουκΛοθέατρο βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ Ναός Santa Rita απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Επιπλέον, Αποβάθρα Paraty βρίσκεται σε απόσταση 800 μέτρων. Η ΠαραΛία Jabaquara βρίσκεται επίσης σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το πανδοχείο. Επίσης, ο σταθμός λεωφορείων Paraty απέχει 200 μέτρα από το Sdesign.

Το κατάλυμα προσφέρει 63 δωμάτια με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο. Ορισμένα δωμάτια έχουν ιδιωτικά μπάνια. Για την άνεσή σας, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Η γειτονιά διαθέτει εστιατόρια, όπως το Manuê, το οποίο απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Αυτόματοι πωλητές
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge
  • Ειδικά διαιτητικά μενού

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σολάριουμ
  • Σάουνα
  • Τουρκικό λουτρό
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Μασάζ πλάτης
  • Μασάζ κεφαλής
  • Μασάζ σε όλο το σώμα
  • Μασάζ πελμάτων
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Κατάδυση
  • Ελεύθερη κατάδυση

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία παρκαδόρου
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Ποτό καλωσορίσματος

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Έπιπλα κήπου
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Sdesign Paraty Hotel;

    Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Sdesign Paraty Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Έχει πάρκινγκ σε τo Sdesign Paraty Hotel;

    Στη διάθεση των πελατών του τo Sdesign Paraty Hotel έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Sdesign Paraty Hotel;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo Sdesign Paraty Hotel αποτελεί 31$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε τo Sdesign Paraty Hotel;

    Οι πελάτες του τo Sdesign Paraty Hotel μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει πανδοχείο;

    Πανδοχείο προσφέρει Σουίτα "Premium", Σουίτα "Imperial" και Κλασική σουίτα.
  • 🛀

    Τo Sdesign Paraty Hotel παρέχει σπα;

    Τo Sdesign Paraty Hotel προσφέρει τούρκικο λουτρό, χαμάμ, σολάριουμ και σάουνα.
  • Τι είδους πισίνα έχει σε τo Sdesign Paraty Hotel;

    Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα σε τo Sdesign Paraty Hotel.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Sdesign Paraty Hotel, Βραζιλία

Avenida Roberto Silveira, 61, Παρατί, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved